Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Въстанически
501 €
979.87 лв.

(7.16 €, 14.00 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 13:29 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 83 пъти.
Площ:
70 m2

Описание на имота:

Имот 36517
🔐 Rio Prime Estates, отдаваме под наем под наем чисто ново, стилно обзаведен тристаен апартамент в кв. Кючук Париж.
✅ Разпределение:
просторен хол с кухня,
2 самостоятелни спални,
баня с тоалетна,
тераса.
🔝 Апартаментът е напълно оборудван и готов за нанасяне - разполага с всичко необходимо, включително домакински принадлежности.
✅ Подходящ за хора, които търсят поддържано, уютно и напълно оборудвано жилище.

🔑 Апартаментът е готов за нанасяне веднага!
📞 За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас!
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0895071515
Агенция:
РИО ИМОТИ
0890106105
РИО ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
bestrioteam.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Мария Луиза 25А, ет3. офис 7
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Въстанически
Обява: 2d177737219820943

501 €
979.87 лв.
(7.16 €, 14.00 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Въстанически

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност